Header Ads

Xperia XZ Premium teraz dostępna w kolorze Rosso

Mamy doskonałą wiadomość dedykowaną wszystkim, którzy w jesiennej szarudze tęsknią za błyskiem koloru przydającego życiu szczypty pikanterii i wesołości!

Xperia XZ Premium, nasz zdobywający nagrody superflagowiec, będzie dostępny w wyrazistych barwach czerwieni. Nie byle jakiej czerwieni! Nazwa koloru Xperii ‒ “Rosso: Kultowa Czerwień” jest idealnym odzwierciedleniem elegancji, wyrafinowania i klasy. Takiej, jaką od lat mają najlepsze wyścigowe samochody, kultowe szminki, suknie na oscarowej gali…

Co trzeba zrobić, by na własne zobaczyć Xperię w kolorze Rosso: Kultowa Czerwień? W Polsce: poczekać małą chwilę… Od listopada smartfon dostępny wyłącznie w Play oraz w sprzedaży na rynku otwartym.

A już niedługo, za kilka dni będzie go można wygrać w zabawach konkursowych na profilu Sony Mobile oraz profilu telewizji AXN na Facebooku przy okazji premiery serialu “Ultraviolet”. Warto śledzić oba serwisy!

Od premiery, która uświetniła początek bieżącego roku, dzięki swoim zaawansowanym funkcjom takim jak wyświetlacz 4K HDR ‒ po raz pierwszy użyty w smartfonie ‒ oraz innowacyjnej Motion Eye i możliwości nagrywania w Super slow motion, Xperia XZ Premium była obecna w mediach i oszałamiała ludzi na całym świecie. Niebawem wszystkie te możliwości staną się dostępne w nowym, niezwykłym kolorze. Aby znaleźć więcej szczegółów o samym produkcie, prosimy zajrzeć do naszego serwisu na www.sonymobile.pl/xperiadlaciebie.

Bogata, intensywna czerwień doskonale pasuje do zamkniętej wewnątrz wyrafinowanej technologii. Wyróżnia użytkownika z tłumu i sprawia, że jego smartfon staje w centrum uwagi zarówno pod względem innowacyjności, jak i wspaniałego designu, podkreślonego wyrazistą, “wyścigową” barwą.

Xperia XZ Premium Rosso: Kultowa Czerwień pojawi się w sprzedaży w Polsce już w listopadzie.Brak komentarzy