Header Ads

InvisibleShield wprowadza na rynek szkło ochronne Glass Curve Elite dla zegarków Apple Watch Series 3


Należąca do firmy ZAGG marka InvisibleShield, światowy lider i innowator w dziedzinie ochrony ekranów ogłosiła właśnie, że wprowadza na rynek szkło Glass Curve Elite przeznaczone specjalnie dla zegarków Apple Watch Series 3.

Apple Watch pozwala żyć swobodnie i pozostać w kontakcie z bliskimi, nawet gdy jego użytkownik nie ma przy sobie telefonu. Glass Curve Elite skutecznie chroni wyświetlacz zegarka Apple Watch dzięki konstrukcji z zaokrąglonym szkłem. Rozwiązanie to ma postać w pełni przylepnej warstwy amortyzującej, która nie wpływa na wrażliwość ekranu dotykowego. Nowe szkło InvisibleShield chroni ekran przed zadrapaniami, zarysowaniami i skutkami upadków. 

Najważniejsze cechy zaokrąglonego szkła ochronnego dla Apple Watch Series 3: 
  • ·       Wysoka czułość na dotyk - całkowicie przylega do całej tarczy zegarka, co przekłada się na zwiększoną czułość na dotyk
  • ·       Warstwa absorbująca wstrząsy - zapewnia dodatkową ochronę bez wpływu na czułość ekranu zegarka na dotyk.
  • ·       Niestandardowe, zaokrąglone dopasowanie - precyzyjnie zaokrąglone krawędzie szkła zapewniają precyzyjne dopasowanie do kształtu obudowy zegarka.
  • ·       Skuteczna ochrona przed uderzeniami i zadrapaniami - szkło chroni każdy piksel wyświetlacza Apple Watch Series 3.
  • ·       Gładkie szkło hartowane - jedwabiście gładkie szkło hartowane zapewnia identyczny komfort użytkowania, jak oryginalna powierzchnia zegarka.
  • ·       Warstwa olejoodporna - zapobiega pozostawianiu na wyświetlaczu odcisków palców.
  • ·       Wysoka przejrzystość obrazu - stuprocentowa przejrzystość szkła zapewnia obraz wyświetlacza zegarka w wysokiej rozdzielczości.
  • ·       Łatwa aplikacja – zatrzaskowa konstrukcja nakładki instalacyjnej sprawia, że aplikacja jest prosta i dokładna.

Marka InvisibleShield do dzisiaj sprzedała na całym świecie ponad 165 milionów produktów do ochrony ekranu, co czyni ją najlepiej sprzedającym się 1 producentem na rynku, który wyznacza standardy i cieszy się największym zaufaniem w branży.

Dostępność:
Szkło ochronne InvisibleShield Glass Curve Elite dla zegarka Apple Watch Series 3 będzie dostępne od 7 maja w sklepie na stronie internetowej  ZAGG.com w cenie 29,99 EUR, czyli około 125 złotych.

Podobnie jak w przypadku wszystkich swoich produktów, InvisibleShield wyróżnia się na rynku i oferuje ograniczoną dożywotnią gwarancję, w ramach której zobowiązuje się wymienić szkło Glass Curve Elite, jeśli kiedykolwiek ulegnie zużyciu lub uszkodzeniu w okresie użytkowania urządzenia. Więcej informacji znajduje się w witrynie ZAGG.com.

Brak komentarzy